Trepça përforcohet me një kroat

Basketboll

Trepça përforcohet me një kroat

Nga: K.G. Më: 4 mars 2021 Në ora: 20:05
Trepça përforcohet me një kroat

Trepça nga Mitrovica pas një mijë e një telashe, gradualisht po e gjen qetësinë dhe po futet në binarë të rezultateve në elitën e basketbollit të Kosovës. 

Mitrovicasit janë përforcuar me basketbollistin kroat Dino Butorac.

“Basketbollisti kroat  Dino Butorac bashkohet në rrugëtimin tonë gjelbërt e zi. Trepça nA Bashkon”, njofton KB Trepça.

Pas 21 jave Trepça është në vend të gjashtë me 29 pikë, një bilanc i palakmueshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat