Konfrontohen në tribuna!

Basketboll

Konfrontohen në tribuna!

Nga: K.G. Më: 13 qershor 2021 Në ora: 14:11
Konfrontohen në tribuna!

Ekipi i Denver është në disavantazh në serinë e fitoreve (3:0) dhe do ta ketë të vështirë që të shpëtojë nga eliminimi në NBA.

Në ndeshjen midis Denver dhe Phoenix, shpërthyen incidente të vogla që pothuajse u përshkallëzuan në ato më të mëdha.

Në një moment, një grindje ndodhi në tribuna midis tifozëve të të dy ekipeve.

Këto janë momente kur shpërthejnë emocionet dhe humb durimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat