Shehu kthehet në KB Bashkimi!

Basketboll

Shehu kthehet në KB Bashkimi!

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 19:50
Shehu kthehet në KB Bashkimi!

KB Bashkimi ka bërë përforcimin e radhës duke e rikthyer në ekip Andi Shehun..

"Andi Shehu kthehet në KB Bashkimi!

Basketbollisti prizrenas në stinorin e ri do t'i mbrojë ngjyrat portokall e zi.

Andi ka qenë pjesë e ekipit tonë edhe gjatë stinorit 2015/16, ndërsa së fundi ishte pjesë e Vëllaznimit, me të cilin luajti me mesatare prej 10.5 pikëve dhe 3.5 kërcimeve për ndeshje", ka njoftuar klubi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat