Ejupi mbetet në Rahovec

Basketboll

Ejupi mbetet në Rahovec

Nga: K.G. Më: 29 korrik 2021 Në ora: 17:44
Ejupi mbetet në Rahovec

Basketbollisti Visar Ejupi mbetet edhe më tej në KB Rahoveci. Lajmi e konfirmon edhe faqja zyrtare e klubit.

“E ardhmja e klubit të qytetit, Visar Ejupi pa hezituar fare ka vazhduar me klubin e tij të fëmijërisë.

Visari , i cili momentalisht është grumbulluar me përfaqësuesen e Kosovës U18 dhe po përgatitet për ndeshjet e radhës. 

Ne i dëshirojmë suksese me përfaqësuesen dhe e presim që pas përfundimit të ndeshjeve të na bashkangjitet në stërvitje me klubin”, njofton KB Rahoveci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat