Të shtunën mbahet turneu 3x3

Basketboll

Të shtunën mbahet turneu 3x3

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 15:05
Të shtunën mbahet turneu 3x3

Federata e Punëtorëve Sportivë të shtunën do të organizojë turneun në 3x3 për nder të 28 Nëntorit, Festës së Flamurit.

Turneu do të mbahet të shtunën nga ora 10:00 deri në ora 15:00 në Qendrën Social-Edukative “Don Bokso”.

Skuadrat e interesuara mund të paraqiten deri në ora 12:00 të premten, tek Krenar Qelaj.

Zyrtarët e kësaj federate, të martën janë pritur nga Faton Kurshumlija, komesar i Garave të FBK-së, ku ka konfirmuar mbështetjen e Federatës së Basketbollit të Kosovës për këtë turne.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat