Të shtunën Kuvendi i Punës i FBK-së

Basketboll

Të shtunën Kuvendi i Punës i FBK-së

Më: 22 mars 2022 Në ora: 11:18
Të shtunën Kuvendi i Punës i FBK-së

Të shtunën (26 Mars) nga ora 11:00 në hotel "Four Points by Sheraton Prishtina" do të mbahet Kuvendi i Punës i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK).

Në këtë Kuvend të Punës do të diskutohet për Punën që është bërë në vitin 2021 dhe Plani i Veprimit, Financiar dhe Marketingut për Vitin 2022.

Rendit i ditës

1. Zgjedhja e Trupave Punues

a. Kryesisë së Punës

b. Komisionit Verifikues

c. Procesmbajtësit

2. Aprovimi i Procesverbalit nga Kuvendi i Punës 30.03.2021

3. Raporti i Punës për 12 mujorin e parë të implementimit të Planit Strategjik të FBK-së 2021-2025 (Kryetari i FBK-së, z. Arben Fetahu)

4. Raporti i Punës së FBK-së për vitin 2021 (Sekretarja e Përgjithshme e FBK-së, znj. Elvira Dushku)

5. Raporti i Auditimit për vitin 2021 (Kryetari i FBK-së, z. Arben Fetahu)

6. Draft Plani i Veprimit 2022 (Kryetari i FBK-së, z. Arben Fetahu)

7. Draft Plani Financiar 2022 (Kryetari i FBK-së, z. Arben Fetahu)

8. Draft Plani i Marketingut 2022 (Sekretarja e Përgjithshme e FBK-së, znj. Elvira Dushku)

9. Ndryshimet Statutare

10. Të ndryshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat