Irving dhe LeBron mund të ribashkohen te LA Lakers

Basketboll

Irving dhe LeBron mund të ribashkohen te LA Lakers

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 09:10
Kyrie Irving dhe LeBron James

Kyrie Irving dhe Brooklyn Nets janë në negociata për të ardhmen e basketbollistit.

Ylli amerikan i Nets, Kyrie Irving nuk ka qenë në elementin e tij më të lartë në aventurën e tij të fundit.

Sipas raportimeve të Shams Charania, Kyrie Irving dhe Nets janë në një fazë të bisedimeve për të ardhmen e lojtarit në Brooklyn.

Skuadra pritet t’i hap rrugë shtatë herë ‘All-Star’ për të konsideruar të ardhmen e tij.

Thuhet se LA Lakers dhe New York Knicks janë skuadrat e interesuara për lojtarin.

Në rast të kalimit te Lakers, Kyrie Irving dhe LeBron James do të ribashkoheshin për të kërkuar një tjetër  titull kampioni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat