Kosova përballet me Holandën

Basketboll

Kosova përballet me Holandën

Më: 31 korrik 2022 Në ora: 11:55
Kosova

Kosova deri me tash ka pësuar dy humbje.

"Ndeshja e tretë për Kosovën në FIBA Kampionatin Evropian, Divizioni B për meshkuj U18 do të jetë sot ndaj Holandës

Të dy kombëtaret kanë nga dy humbje dhe janë në kërkim të fitores së parë", njofton FBK:

Kosova është mposhtur nga Gjeorgjia dhe Bullgaria, dy ndeshje po aq humbje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat