Zekiqi largohet nga Trepça

Basketboll

Zekiqi largohet nga Trepça

Nga: K. G. Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 21:29
Zekiqi largohet nga Trepça

Basketbollsiti Samir Zekiqi largohet nga klubi me renome Trepça e Mitrovicës. 

Zekiqi e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në facebook.

“Të nderuar tifoz dhe dashamir të Trepçës: Ju informojë se nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit ku u rrita.

Me marrëveshje të dyanshme e me kërkesën time sot i kemi ndarë rrugët me KB Trepçën.

Falënderoj maksimalisht kryesinë e klubit që ishin korrekt në secilin aspekt, falënderoj bashkëlojtarët, dhe njëheri ju kërkoj falje për këtë vendim të gjithëve.

Për arsye personale më duhet të pushoj disa ditë, ndërsa për të ardhmen time ende nuk kam vendos asgjë. 
Klubit dhe qytetit ia uroj të gjitha të mirat”,
njofton Zekiqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat