Shtyhet ndeshja Sigal Prishtina-Rahoveci!

Basketboll

Shtyhet ndeshja Sigal Prishtina-Rahoveci!

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 23:01
Shtyhet ndeshja

Shtyhet ndeshja Sigal Prishtina - Rahoveci!

Është shtyrë ndeshja ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Rahovecit për shkak të mungesës së mjaftueshme të forcave policore në palestër.

Konform nenit 17.4 të Propozicioneve të Garave për edicionin e garave 2022-2023, ndeshja shtyhet për 24 orë.

Për terminin e ri do të ju njoftojmë të hënën paradite, njofton FBK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat