Stop dhunës në basketboll!

Basketboll

Stop dhunës në basketboll!

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 14:05
Stop dhunës në basketboll!

Nga 7 deri në 11 dhjetor do të zhvillohet Superkupa e Kosovës në basketboll në kryeqytet.

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) në bashkëpunim me Policinë e Kosovës dhe organizatorët i kanë marrë të gjitha masat për sigurinë e të gjithë të pranishmëve në palestër.

FBK i bën apel të gjithë adhuruesve të basketbollit që të përkrahin klubet e tyre të zemrës dhe jo të shfaqin dhunë në palestra.

Presim që Superkupa të jetë spektakël i basketbollit dhe jo i dhunës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat