Çfarë thotë për Jordanin?

Basketboll

Çfarë thotë për Jordanin?

Më: 27 maj 2023 Në ora: 15:30
Paje nga një. ndeshje

Scottie Pippen ka përdorur tone të ashpra në lidhje me karrierën e legjendës së NBA, Michael Jordan.

“E kam parë Jordan të luajë edhe para se të vinte te Chicago.

Nuk e di nëse e keni parë ju, por ishte një lojtar i dobët, që s’shihej me sy”, ka qenë komenti i Scottie Pippen.

Më pas, ai ka vijuar me deklaratën e tij: “Të luaje me të ishte një makth, i dobët në lojën një kundër një dhe në gjuajtje.

Papritur, bëhemi një ekip i madh dhe nisëm të fitojmë.

Të gjithë harrojnë se kush ishte më herët aty: N

jë lojtar që nuk ishte më i miri i kategorisë së tij”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat