Superliga në statistika!

Basketboll

Superliga në statistika!

Më: 28 shtator 2023 Në ora: 23:06
Statistika

Superliga në statistika!

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll filloi të premten e kaluar, ku u zhvillua disa sfida interesante.

Në foto shihni statistikat për sulmin më të mirë në elitë me pikë, mbrojtjen më të mirë, skuadra me më shumë kërcime, asistime, topa të vjedhur dhe bllokada.

Gjithashtu edhe skuadrat më efikase në gjuajtjet e lira, për dy e tri pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat