Peja e paralajmëron super-transferin e ri

Basketboll

Peja e paralajmëron super-transferin e ri

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 14:23
Divine Myles

Klubi i basketbollit Peja e ka paralajmëruar një transferim bombastik.

Verdhezinjtë e kanë bërë një postim në faqen e tyre zyrtare duke e vendosur një robot, me ç’rast kanë shkruar: “Kush e din, e din!”.

Përforcimi të cilin po e paralajmërojnë pejanët është Divine Myles.

Basketbollisti amerikan, i cili është natyralizuar në kosovar dhe që ka qenë pjesë e Kombëtares së Kosovës, pritet të jetë përforcimi i radhës i kampionit aktual të Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat