Bashkimi pret Yllin në shtëpi

Basketboll

Bashkimi pret Yllin në shtëpi

Më: 11 prill 2024 Në ora: 14:29
Foto ilustrim

Bashkimi pret Yllin në shtëpi, në kuadër të Play - Off it në elitën e basketbollit tonë..

Vendasit do tentojnë të barazojnë serinë çerekfinale ndaj suharekasve.

Në Prizren, Bashkimi do ketë mbështetjen e madhe nga tifozët dhe pritet të jetë një atmosferë fantastike.

Ndeshja fillon nga ora 18:00.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat