Trepça e “blindon” edhe për katër vite lojtarin

Basketboll

Trepça e “blindon” edhe për katër vite lojtarin

Më: 7 qershor 2024 Në ora: 00:34
Pamje nga prezantimi

KB Trepça do të vazhdojë bashkëpunimin me basketbollistin Mikaile Tmusic.

Kjo u bë e ditur nga vet klubi nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre në Facebook.

Sipas njoftimit, Tmusic ka nënshkruar kontratë edhe për katër vite me klubin mitrovicas.

Ai pati paraqitje mjaft të mira dhe ishte i rëndësishëm në katër trofetë që Trepça i fitoi këtë sezon, përfshirë edhe titullin e kampionit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat