Sydney Coombs prurja më e re e KB Junior 06

Basketboll

Sydney Coombs prurja më e re e KB Junior 06

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 18:45
Sydney Coombs

KB Junior 06 po i përforcon radhët e veta edhe me lojtare të huaja. Sydney Coombs është përforcimi më i ri.

“Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se në vazhdën e organizimit për Superligë me transferime, ju prezantojmë lojtaren e huaj,

Sydney Coombs e cila luan qendër dhe do të vijë në Prizren pas përvojës me Universitetin prestigjioz të Massachusetts përplot katër sezone! 

Është e gjatë 190 centimetra. Ajo e përfundoi sezonin sivjet me 63 pike ne total, 21 kërcime, 11 asistime dhe 5 bllokada”, njofton klubi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat