Dukeshat në luftë

Bota e Yjeve

Dukeshat në luftë

Nga: Bota sot Më: 5 mars 2021 Në ora: 09:52
Meghan Markle, Kate Middleton

Meghan Markle ka fajësuar Dukeshën e Kembrxhit, dukeshën e Cornëall dhe Princin Charles, për rrjedhojën e historive të saj, kur ajo ende ishte në mbretëri.

Duka dhe Dukesha e Sussex-it e kanë ndjerë historinë negative ndaj tyre, duke përfshirë edhe Dukeshën e Kembrixhit e cila kishte mbetur në lot pas veshjeve të shoqëruesve të nuseve para dasmës së Meghan në vitin 2018.

Së shpejti pritet një intervistë televizivie e Meghan dhe Harry për të qartësuar gjithqka.

Deklarimet e tyre duket se kanë vënë në luftë dy dukeshat./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat