“Arrestohet” Selena Gomez!

Bota e Yjeve

“Arrestohet” Selena Gomez!

Më: 11 prill 2021 Në ora: 23:40
Selena Gomez

Selena Gomez është arrestuar?

Jo, nuk është e vërtetë!

Edhe pse janë duke qarkulluar disa imazhe të këngëtares, ajo është bashkuar me Steve Martin në një skenë filmi,

Në skenë, Selena shfaqet e përgjakur duke iu vendosur prangat në duar.

“Only Murders” titullohet filmi që do të shfaqet këtë vit.

Këtu marrin pjesë tre të huaj të cilët kryejnë një vepër kriminale. Kjo vrasje ndodh në një apartament në NYC, dhe janë të detyruar të punojnë të gjithë bashkë për të gjetur shkakun e vërtetë se çfarë ka ndodhur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat