Chloe Ferry ekspozon të pasmet e saj

Bota e Yjeve

Chloe Ferry ekspozon të pasmet e saj

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 20:13
Chloe Ferry

Chloe Ferry ka treguar të pasmet e saj të kolme derisa ka pozur në veshje të linjës së Kim Kardashian 

Ajo vazhdon që të tregojë asetet e saj të kolme në Instagram. 

Chloe Ferry nuk ka zhgënjyer me postimet e saj të fundit derisa është paraqitur në veshje të stilit të maces në ngjyrë rozë. 

Ylli i Geordie Shore (26) ka befasuar të gjithë me veshjet e saj derisa ka treguar asetet e saj sensacionale.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat