Bebe Rexha shfaqet në top formë dhe përplot stil

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shfaqet në top formë dhe përplot stil

Më: 11 prill 2022 Në ora: 08:36
Bebe Rexha

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka vazhduar të mbetet aktive në rrjetet sociale duke sjell postime të ndryshme për fansat e saj të shumtë.

32-vjeçarja numëron mbi 10 milionë ndjekës vetëm në llogarinë e saj në Instagram, aty ku së fundmi postoi disa imazhe të reja në të cilat dukej teje atraktive.

E veshur në një bluzë të shkurtër ngjyrë rozë të cilën e përshtati me çantë dhe syze me të njëjtën ngjyrë.

Image
Bebe Rexha

Për tu duke edhe me më shumë stil, Bebe veshi një palë xhinse dhe këpucë me ngjyrë të bardhë, ndërsa nuk munguan komentet e fansave të cilat ishin kryesisht pozitive.

“Më në fund po ndihem sërish njeri”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e fotove të reja.

Ndërkohë, kujtojmë që Bebe do të jetë pjesë e episodit special të spektaklit më të ndjekur të talenteve në Amerikë “American Idol” në Hawaii.

Image
Bebe Rexha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat