Mediumet italiane e vlerësuan lart paraqitjen e kapitenit të Kosovës

Futboll

Mediumet italiane e vlerësuan lart paraqitjen e kapitenit të Kosovës

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 16:52
Mediumet italiane e vlerësuan lart paraqitjen e kapitenit të Kosovës

Napoli arriti ta mposht Juventusin me rezultat 1:0, falë golit të Insignes nga pika e bardhë.

Amir Rrahmani ishte ai që u faulua në zonë nga Chiellini, çka bëri që gjyqtari të akordonte për 11 metërsh.

Mediumet italiane e vlerësuan lart paraqitjen e kapitenit të Kosovës, i cili ‘heshti’ Cristiano Ronaldon e Alvaro Moratan.

Tuttomercatoweb e ka futur Rrahmanin në formacionin e javës në Serie A.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat