Icardi i shqetëson tifozët e Parisit me postimin e fundit, shfaqet me maskë oksigjeni

Futboll

Icardi i shqetëson tifozët e Parisit me postimin e fundit, shfaqet me maskë oksigjeni

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 22:20
Sulmuesi i PSG-së, Mauro Icardi

Sulmuesi i PSG-së, Mauro Icardi ka shqetësuar tifozët me një postim nga spitali.

Sulmuesi argjentinas ka postuar një fotografi në ‘Instagram’, ku shihet se mbanë në gojë një maskë oksigjeni.

Siç duket, Mauro Icardi është duke iu nënshtruar një oksigjenoterapisë.

Por, ai kishte kaluar COVID-19 gjatë verës, bashkë me Angel Di Marian dhe bashkëlojtarë të skuadrës.

Nga ana tjetër, klubi francez ende nuk e ka sqaruar gjendjen e futbollistit të tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat