Real Madrid, 70 milionë euro për...

Futboll

Real Madrid, 70 milionë euro për...

Më: 12 maj 2021 Në ora: 18:33
Real Madrid, 70 milionë euro për...

Real Madrid, 70 milionë euro për zëvendësuesin e Casemiro!

Real Madrid është vënë në kërkim të zëvendësuesit të Casemiro-s dhe duket se e ka gjetur në Premier League.

Sipas todofichajes.com, “Merengues” janë vënë në lëvizje për N’Golo Kante të Chelsea-t.

Londinezët kërkojnë 70 milionë euro për kartonin e francezit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat