Zhegrova asiston, Baseli fiton

Futboll

Zhegrova asiston, Baseli fiton

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 19:06
Zhegrova asiston, Baseli fiton

Basel ka fituar 2:0 ndaj Grasshopper dhe Edon Zhegrova ka asistuar në golin e dytë.

Ndikimi i inkuadrimit në lojë të Edon Zhegrovës te Baseli ka qenë i shpejtë.

Mesfushori kosovar asistoi në golin e dytë që u realizua nga Jordi Quintilla.

Golin e parë kundër Grasshopersit e shënoi Leonardo Campana.

Kjo është java e parë e sezonit të ri 2021/22 në Superligën e Zvicrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat