Osmani operohet

Futboll

Osmani operohet

Nga: K.G. Më: 29 gusht 2023 Në ora: 20:39
Osmani

Futbollisti me përvojë, Përparim Osmani, është operuar.

Lajmi konfirmohet nga klubi prishtinas, 2 Korriku, anëtar i Ligës së Parë të Kosovës, Grupi B. 

“FC 2 Korriku i uron shërim të shpejtë Përparim Osmani, që ditë më parë ka kryer operimin e ligamentit ACL dhe të meniskëve në gjurin e djathtë. 

Osmani kishte pësuar lëndim që në ndeshjen e stinorit pranveror kundër Flamurtarit dhe që nga atëherë ka mbetur jashtë fushave të blerta”, njofton FC 2 Korriku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat