Arrestohet i riu në Kukës

Kukësi

Arrestohet i riu në Kukës

Më: 21 janar 2022 Në ora: 06:24
Ilustrim

Një aksion është zhvilluar nga Forcat e ndërhyrjes së shpejtë në Kukës.

Sipas burimeve, është arrestuar një person me iniciale S.E, 31 vjeç.

I riu ndodhej nën masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’, dhe gjatë kontrollit fizik që iu bë në momentin e arrestimit, iu gjet një sasi e vogël e dyshuar me lëndë narkotike kokainë.

S.E. nuk është një emër i panjohur për policinë, pasi në vitin 2014 ai dhe dy vëllezërit e tij morën peng dhe dhunuan fizikisht një të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat