Filmi shqiptar “Guna përmbi tela”, Rama do i nënshtrohet një restaurimi dixhital

Kultura

Filmi shqiptar “Guna përmbi tela”, Rama do i nënshtrohet një restaurimi dixhital

Më: 16 maj 2024 Në ora: 08:15
Filmi shqiptar “Guna përmbi tela”

Një tjetër film i kinematografikes shqiptare do i nënshtrohet restaurimit dixhital.

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale tregon se filmi “Gunat përmbi tela”, do jetë filmi i radhës që do i nënshtrohet restaurimit dixhital me regjisor Muharem Fejzo.

“Mirëmëngjesi dhe me një tjetër film të kinematografisë shqiptare që i është nënshtruar restaurimit digjital, “Gunat përmbi tela” i regjisorit Muharrem Fejzo.

- ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat