Daut Haradinaj publikon foto të rrallë me Rifat Jasharin

Lajme

Daut Haradinaj publikon foto të rrallë me Rifat Jasharin

Më: 6 mars 2021 Në ora: 12:56
Daut Haradinaj, Rifat Jashari... Prekaz

Daut Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka shpërndarë një fotografi të vjetër të bërë në Prekaz të Skenderajt.

Në këto ditë kur po shënohet 23-vjetori i rënies herotike të familjes Jasharaj.

Haradinaj ka vendosur ta publikojë një foto me Rifat Jasharin, Ramush Haradinajn dhe disa ushëtarë të UÇK-së.

Krahas fotografisë, Haradinaj ka shkruar “Prekaz 1999”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat