E dhimbshme, vdes në moshë të re punëtori i Universitetit të Mitrovicës

Lajme

E dhimbshme, vdes në moshë të re punëtori i Universitetit të Mitrovicës

Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:15
Destan Syla

Sot, më 08.04.2021, ka vdekur në moshë të re, punëtori i sigurimit të Univeristetit të Mitrovicës “Isa Boletini”, Destan Syla.

Lajmin e ka bërë të ditur Parlamenti Studentor.

Njoftimi i plotë:

Sot, më 08.04.2021 morrëm lajmin e hidhur për vdekjen e punëtorit të UIBM, Destan Syla.

Këtë lajm e bën edhe më të hidhur mosha e tij e re. I ndjeri ishte i respektuar dhe i dashur me të gjithë.

Parlamenti Studentor shpreh ngushëllimet më të sinqerta gjithë familjarëve, kolegëve dhe dashamirëve të tij!

Morrëm lajmin e hidhur për vdekjen e punëtorit të UIBM, Destan Syla.

Këtë lajm e bën edhe më të hidhur mosha e tij e re. I ndjeri ishte i respektuar dhe i dashur me të gjithë.

Parlamenti Studentor shpreh ngushëllimet më të sinqerta gjithë familjarëve, kolegëve dhe dashamirëve të tij!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat