Vjedhje në Prishtinë, pamje nga momenti kur persona të maskuar hyjnë në një lokal

Lajme

Vjedhje në Prishtinë, pamje nga momenti kur persona të maskuar hyjnë në një lokal

Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:18
Pamje nga videoja

Dy persona të maskuar kanë kryer një vjedhje në një lokal të video-lojërave në lagjen “Kodrën e Trimave” në Prishtinës.

Në videon që ka siguruar, shihet se vjedhja ka ndodhur rreth orës 04:00 ditën e hënë, personat e maskuar hyjnë nga dritaret ndërsa marrin të gjitha pajisjet që kanë qenë në atë lokal.

Lidhur me rastin, Telegrafi ka dërguar disa pyetje në Policinë e Kosovës, por deri tani nuk ka marrë ndonjë përgjigje.

Vlen të ceket se numri i rasteve të vjedhjeve është shtuar në kohë të pandemisë, ku po thuajse çdo ditë Policia raporton për raste të ndryshme.

Më së shumti vjedhje kohëve të fundit kanë ndodhur në pompa të derivatesh dhe po ashtu nëpër qendra të ndryshme tregtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat