Berisha: Jam në zor prej babës edhe gruas, baba po më thotë kom me ta bë ADN-në

Lajme

Berisha: Jam në zor prej babës edhe gruas, baba po më thotë kom me ta bë ADN-në

Më: 2 maj 2021 Në ora: 22:17
Ridvan Berisha

Gazetari Ridvan Berisha në një koment bërë në Facebook kishte share dhe fyer Presidenten e Kosovës.

I njëjti sonte kërkoi falje për presidenten “Bëra shumë gabim u gabova, i kërkoj falje shumë Presidentes”, tha Ridvan Berisha.

Ridvan Berisha kishte reaguar ashpër ndaj presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit.

Berisha ka komentuar në postimin e ish-zyrtarit të VV’së, Shkodran Hotit, duke e fyer rëndë presidenten Osmani.

Teksa Hoti ka shkruar se Vjosa Osmani është dashur ta pres urimin e Kurtit për ta uruar Ramën për fitoren në zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri.

Berisha ka thënë se kush u bë presidente, njeri që ka fituar vota mbi kauzën e urrejtjes, mbi anti UÇK’në.

”Jam në zor prej babës edhe gruas….Baba po më thotë kom me ta bo ADN-në…”, tha Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat