Çfarë po ndodh në Pejë? Pas zjarreve, ndodhi diçka e frikshme atje

Lajme

Çfarë po ndodh në Pejë? Pas zjarreve, ndodhi diçka e frikshme atje

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 12:38
Pamje nga Peja

Erëra të fuqishme janë paralajmëruar për sot në Kosovë, përkundër motit të nxehtë që po mban.

Dëme materiale janë shkaktuar në Pejë, si pasojë e erërave të fuqishme që po fryjnë.

Në disa pamje të publikuara në mediat lokale, shihet se drunjtë janë rrëzuar dhe kanë dëmtuar një makinë që ndodhej aty pranë.

Pamjet thuhet se janë realizuar në afërsi të Spitalit rajonal të Pejës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat