67 vjeçari regjistrohet në fakultet, kjo është nota e tij mesatare

Lajme

67 vjeçari regjistrohet në fakultet, kjo është nota e tij mesatare

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 10:16
Musa Zhdrella

Musa Zhdrella i është kthyer sërish studimeve universitare, pavarësisht se ai është në moshën 67 vjeçare.

Ai thotë se notën mesatare tani e ka diku rreth 8.0.

Zhdrella më parë kishte qenë mësues dhe pas pensionimit kishte vendosur t'i kthehet shkollës.

Më poshtë mund të ndiqni videon:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat