“Kam me të gjetë ku je e ku s’je” – flet gruaja që raportua si e zhdukur me pesë fëmijët e saj

Lajme

“Kam me të gjetë ku je e ku s’je” – flet gruaja që raportua si e zhdukur me pesë fëmijët e saj

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Rrahjeve iu iku duke u larguar nga shtëpia, por kërcënimet thotë se i erdhën pas.

M.N nga Gjakova cila para pesë ditësh u raportua e zhdukur bashkë me 5 fëmijët e saj, thotë se iku nga shtëpia për t’iu shmangur dhunës nga burri.

“Ka me të gjetë ku je e ku s’je dhe ki me pa se ku ki me përfundu”, citon ti ketë thënë ai.

Në kushte anonimiteti thotë se ajo është kërcënuar nga burri edhe me armë, por i njëjti i mohon këto akuza.

Ai thotë se asnjëherë nuk ka ushtruar dhunë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat