Hoxha Faruk Sinani ka nevojë për ndihmë, i duhen para shtesë

Lajme

Hoxha Faruk Sinani ka nevojë për ndihmë, i duhen para shtesë

Më: 29 tetor 2021 Në ora: 22:50
Faruk Sinani

Hoxha mitrovicas, Faruk Sinani, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë.

Pasi u prek nga COVID-i, Sinani u dërgua për shërim jashtë vendit.

Por, tani po i duhen ende mjete për ta vazhduar shërimin.

Për këtë, sot u mblidhen para edhe nëpër xhami, në ditën e xhumasë.

Por duhen edhe mjete tjera shtesë, andaj secili nga ju mund të kontriboni përmes xhirllogarisë Bankën e Ekonomike: 1405000052625874

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat