Avokati serb tregon pse po e braktisin avokatët në Hagë Hashim Thaçin – publikon dy arsye

Lajme

Avokati serb tregon pse po e braktisin avokatët në Hagë Hashim Thaçin – publikon dy arsye

Nga: N.Sh Më: 4 nëntor 2021 Në ora: 17:57
Goran Petronijeviq

Samuel Bloom Cooper është avokati i dytë nga ekipi i Hashim Thaçit që largohet nga mbrojtja e ish-presidentit të Kosovës dhe para tij këtë e bëri në maj David Hooper.

Avokati dhe ish gjyqtari serb Goran Petronijeviq, thotë se, nuk është rastësi që të dy avokatët që u larguan nga ekipi ligjor i Thaçit janë me origjinë britanike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat