Kujdes, a e keni veturën me xhama të zi, Policia me pika kontrolli

Lajme

Kujdes, a e keni veturën me xhama të zi, Policia me pika kontrolli

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës gjatë një pike kontrolli te “Rrethi i Flamurit” në Prishtinë, po ndalon automjetet me xhama të zi.

Sipas raportimeve në media, këto kontrolle po i shpëtojnë vetëm automjetet që kanë nga fabrika xhama të tillë.

Ndërsa të gjithë ata që i kanë montuar më vonë duhet t’i largojnë.

Kujtojmë, se Policia e Kosovës gjatë javëve të fundit ka shtuar kontrollet për shkelësit në komunikacion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat