Kryetari i Skenderajt Fadil Nura betohet

Lajme

Kryetari i Skenderajt Fadil Nura betohet

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 12:09
Fadil Nura

Fadil Nura ka bërë betimin për kryetar të Skenderajt.

Skenderaj është bërë zyrtarisht me kryetar të ri, gjithashtu Nura ka ndarë edhe fotografi me rastin e ceremonisë së inaugurimit.

Postimi i tij i plotë:

Skenderaj mandatin e kaluar është udhëhequr nga Bekim Jashari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat