Adriana Matoshi i përgjigjet Labit pasi i ofroi ndihmë rreth shërimit

Lajme

Adriana Matoshi i përgjigjet Labit pasi i ofroi ndihmë rreth shërimit

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 14:42
Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, të hënën njoftoi se do të operohet përsëri pasi i është rikthyer sëmundja e tumorit në tru. Pas njoftimit të saj, shumë kolegë e miq të Adrianës e kanë mbështetur dhe i kanë ofruar ndihmë asaj.

Mes tyre ishte edhe këngëtari Labinot Tahiri i cili ka deklaruar se nëse është e nevojshme, do të dalë në rrugë për të mbledhur para për shërimin e Adrianës.

Matoshi i është përgjigjur Tahirit me një koment në Facebook, ku e ka falënderuar për iniciativën.

Ajo ka shkruar se operimi i saj nuk ka kushtuar shumë dhe se i kanë dalë në ndihmë shoqëria dhe kolegët.

Përveç Labit, ndihmë i ka ofruar edhe kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behxhet Pacolli.

Ai ka shkruar se mund t’i ndihmojë Matoshit duke e dërguar për shërim jashtë vendit.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat