Pamje nga aksidenti në Gllamnik të Podujevës

Lajme

Pamje nga aksidenti në Gllamnik të Podujevës

Më: 14 janar 2022 Në ora: 14:48
Pamje nga video

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë, mesditën e sotme.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti, ka deklaruar se një person ka pësuar lëndime dhe se në aksident kanë qenë të përfshira dy automjete.

“Sot rreth orës 12:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Gllamnik, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku janë përfshirë dy automjete. Bazuar në të dhënat nga vendi i ngjarjes, si pasojë e aksidentit , një person ka pësuar lëndime. I lënduari ka pranuar  trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar Ahmeti.

Në pamjet e publikuara nga mediat lokale atje, shihet se dëmet materiale janë të mëdha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat