“Ta hangsha p****”/ Qytetari e pëson keq pasi ofendoi një police të Kosovës

Lajme

“Ta hangsha p****”/ Qytetari e pëson keq pasi ofendoi një police të Kosovës

Më: 21 maj 2022 Në ora: 14:23
Foto ilustrim

Një qytetar i Kosovës është dënuar pasi e kishte ofenduar një police të Kosovës.

Kështu të paktën tregon një dënim që po qarkullon sot, e në të cilin tregohet se si Policia e Kosovës e ka dënuar një qytetar, i cili derisa po e tejkalonte veturën e policisë, e kishte fyer policen që gjendej brenda veturës zyrtare me fjalët “ta hangsha…”.

Fyerja, siç tregohet në këtë raport, kishte ndodhur pasi vetura e policisë i kishte dhënë përparsi kalimi veturës ku gjendej personi i cili ka fyer policen.

Raporti i policisë:

Image
Raporti i policisë
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat