Burrin e Shkurte Fejzës e godet vetura, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

Lajme

Burrin e Shkurte Fejzës e godet vetura, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 13:06
Hajrush Behluli dhe Shkurte Fejza

Pak momente me parë, burri i këngëtares, Shkurte Fejza, e ka shkelur vetura.

Në pamjet e siguruar nga media Hajrush Behluli shihet në gjendje shumë të rëndë.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vajza e tij, Gresa Behluli.

“Po është goditur nga një veturë, por është në gjendje të mirë shëndetësore”, tha shkurtimisht ajo.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë informata zyrtare për rasitn.

Image

Hajrush Behluli

Gazeta do të ju mbajë të informuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat