Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur mund të lexoni: - Bota Sot
Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur mund të lexoni:

Lajme

E martë, 20 nëntor 2018

Nesër në gazetën kombëtare “Bota sot” botimi i shtypur mund të lexoni:

Më: 5 janar 2014 Në ora: 19:34

EDITORIAL
Thirrja e munguar për drejtësi!
NACIONALE
Politika e infektuar nga rrjetet mafioze
Vrasja e Tahir Zemës dhe të tjerëve u sabotuan nga e politika dhe drejtësia
NACIONALE
Zogaj: Bukoshi antirugovist, se meriton as anëtarë i LDK-së të jetë
Uka i përket LDK-së
AKTUALE
A po rrëshqet shoqëria shqiptare kah një konflikt katastrofal fetar?
AKTUALE
Luftuam për liri, jo për fe, mjekra dhe matrapazë të shitur
AKTUALE
AAK në luftë virtuale me “mjekrat”
AKTUALE
Thaçi: PDK do t'i fitojë zgjedhjet parlamentare
AKTUALE
2014-ta, vit i zbutjes së varfërisë
INTERVISË
Intervistë me regjisorin dhe skenaristin shqiptar në Nju Jork, Andamion Murataj
Kombi ynë po e rigjen shtratin e tij natyral
KRONIKA
Hakmarrje në diasporë: Masakrohet 12 vjeçari
OPINIONE
Njëmbëdhjetë vite pa ushtarakun e karrierës kolonel, Tahir Zemajn
DIASPORA
Ëndrra e fundme” e një operatori turistik anglez: Trenat shqiptarë në guidën turistike të majit 2014
DIASPORA
Stalini hiqet, Hoxha ngrihet
SHQIPËRIA
Berisha: Rrugëdalje vetëm protesta e përgjithshme popullore
MAQEDONIA
Shkupi i gatshëm për mbledhje të përbashkëta të qeverive me Kosovën e Shqipërinë
EKONOMIA
Progres dhe regres kompanitë vendore
KULTURË
Arben Zharku, drejtor i ri i QKK-së
BOTA E YJEVE
Anxhela Martini nuk e mohon lidhjen me Kasamin
Shpati pëlqen Ardit Gjebrenë
Çartet Rita: Mos më thoni serbe, unë jam 100 % shqiptare
SPORT
Stalini hiqet, Hoxha ngrihet
E treta e vërteta
Edon Molla, ylli i basketbollit amerikan nderohet nga Nju Jork Jankis dhe
Guvernatori i Nju Xhersit

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test