Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 08:05
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me periudha diellore në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 3 gradë celsius.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri në 12 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat