Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 janar 2021 Në ora: 08:53
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri në 13 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat