Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 1 mars 2021 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Pasdite do të ketë vranësira të pakta, si dhe do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 9 deri 16 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell.

Por do të ketë rritje të vranësirave, si dhe në disa vende temperaturat do të bien nën zero.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat