Filipçe: Gjendja shëndetësore e Mickoskit është e qëndrueshme

Maqedonia

Filipçe: Gjendja shëndetësore e Mickoskit është e qëndrueshme

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:06
Venko Filipce

Gjendja shëndetësore e liderit të OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski, i cili dje njoftoi se po mjekohet në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, është i qëndrueshëm, tha Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipce.

“Sipas mendimit tim të ekspertit, dhe sipas informacionit që kam, gjendja e tij është e qëndrueshme”, tha Filipçe.

Mickoski njoftoi javën e kaluar se ishte pozitiv për Covid-19.

Dhe dje ai bëri të ditur se është duke u mjekuar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, dhe se kishte ethe dhe dhimbje koke.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat