Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 prill 2021 Në ora: 10:50
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej – 6 deri në 2 gradë.

Ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin pre 12 deri në 17 gradë celsius.

Në ditët në vijim pritet rritje e temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat