Moti për nesër në Maqedoni

Maqedonia

Moti për nesër në Maqedoni

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:45
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë kryesisht i vranët dhe me shi. Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë në drejtim të jugperëndim të vendit.

Temperatura minimale do të lëvizin prej 3 deri në 8.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri në 16 gradë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat